Create an Account

email Remember Me?
Password   forgot password?
‹ First  < 2 3 4 5 > 
4 of 5
Dunpeal edo crni max ismir itd ( serbian robotech fans ) 
Posted: 22 December 2017 04:53 PM   [ # 46 ]  
Sergeant
Avatar
Total Posts:  844
Joined  2006-11-27

Kanal je genijalan. Dobili su novog subscribera. Likovi prave nesto originalno i imaju 7.3M subscribera.

Imam Ismira na FB al nisam u kontaktu sa njim. Sumnjam da ce doc u skorije vrijeme.

Profile
 
Posted: 16 January 2018 04:09 AM   [ # 47 ]  
Private
Avatar
Total Posts:  18
Joined  2017-12-12

Edo, da li si gledao igrane filmove Death Note? Gledao sam prvi deo pre dve tri nedelje. Vredi ga pogledati, ali nije ni blizu dobar kao anima. Animu planiram ponovo da pogledam uskoro.

Profile
 
Posted: 21 January 2018 03:39 PM   [ # 48 ]  
Sergeant
Avatar
Total Posts:  844
Joined  2006-11-27

Pozz,
gledao sam igrani film sto su ga ameri pravili i mogu ti reci da je los. Gledao sam review sa anime kanala. Ocijenili su ga losim i presmjesnim. Jedina dobra stvar je William Defoe koji glumi Shinigami. Anime sam davno gledao. Ne planiram da ga gledam u skorije vrijeme. Ja cekam da izadje Boku no Hero Academia treca sezona. Anime (manga) je FENOMENALAN. Najbolji shonen naslov u zadnjih 5 godina.

Gdje su ostali?  Kolko cesto posjecujes ovaj forum?

Profile
 
Posted: 28 January 2018 10:11 AM   [ # 49 ]  
Private
Avatar
Total Posts:  18
Joined  2017-12-12

Igrani film Death Note koji sam gledao je japanski. Nisam gledao americku verziju.
Stvarno ne znam zasto ostali ne dolaze na ovaj forum. Nisam u kontaktu ni sa kim.
Dolazim ovde jednom nedeljno. Nemam mnogo slobodnog vremena zbog posla.
Planiram da uskoro pocnem cesce da dolazim.
Pozdrav.

Profile
 
Posted: 04 February 2018 10:04 PM   [ # 50 ]  
Sergeant
Avatar
Total Posts:  844
Joined  2006-11-27

Ja sam gledao americku verziju i ocajna je. Ima YT klip od anime fana GR Anime o Death Note filmu. Fino objasnio momak sto je film los.

Dolazim i ja kad se sjetim a ostali kad dodju doci ce.

Koje YT kanale pratis?

Profile
 
Posted: 11 March 2018 10:09 AM   [ # 51 ]  
Private
Avatar
Total Posts:  18
Joined  2017-12-12

Edo, izvini sto ti nisam odgovorio ranije. Bio sam jako zauzet, nisam dolazio na forum.
Pored CinemaSins pratim: TJ Kirk, Coldfusion, WatchMojo i ScreenJunkies. Takodje pratim nekoliko kanala u vezi sa Teslom, najvecim proizvodjacem elektricnih automobila
na svetu. Ti kanali su: Like Tesla, Bjorn Nyland i Teslanomics.

Profile
 
Posted: 22 March 2018 05:00 PM   [ # 52 ]  
Sergeant
Avatar
Total Posts:  844
Joined  2006-11-27

Ma ni ja nisam dolazio na forum. Vidim slabo ko dolazi.

Ja gledam Gigguk, GR Anime, Pewdiepie, Cinesins, malo ScreenJunkie (predobri su).

O cemu govori ti Tesla kanali? Jesi li cuo za Mate Rimac i njegove automobile?

Profile
 
Posted: 06 May 2018 10:57 AM   [ # 53 ]  
Private
Avatar
Total Posts:  18
Joined  2017-12-12

Kanale u vezi sa Teslinim automobilima vode ljudi koji imaju te automobile. Govore o njihovim karakteristikama i prikazuju putovanja na koja idu tim automobilima.
Cuo sam za dva elektricna sportska modela koje proizvodi Mate Rimac. Zovu se Rimac Concep_ One i Rimac C_Two. Oba su ogromne snage i spadaju medju najbrze automobile na svetu.
Ima li kakvih elektricnih automobila u Bosni?

Profile
 
Posted: 01 November 2018 06:12 AM   [ # 54 ]  
Sergeant
Avatar
Total Posts:  844
Joined  2006-11-27

crni jesi ziv. Meni nesto bi pa ja doso da provjerim ovaj forum. Vidim niko ne pise nista.

Od YT pratim par kanala, od anime gledam par popularnih naslova i malo boruto. Sta je sa ostalima?

Profile
 
Posted: 02 November 2018 12:28 PM   [ # 55 ]  
Private
Avatar
Total Posts:  18
Joined  2017-12-12

Ziv sam. Ne znam zasto ostali ne dolaze. Ni Francuzi koji su pre dolazili na ovaj forum vise ne dolaze. Mozda im vise nije interesantno ovde. Planiram da uskoro nesto napisem na WarZone. Pozdrav.

Profile
 
Posted: 02 November 2018 02:19 PM   [ # 56 ]  
Sergeant
Avatar
Total Posts:  844
Joined  2006-11-27

A prati se ovaj thread. :D

Fino, fino. Kad napises taj post u war zone linkaj da vidimo o cemu je rijec.

Robotech je propao davnih dana. Eo ukinuli su i bodovni sistem koji je nesto znacio na ovom forumu. smile

Pratis li kakve anime? Mange?

Profile
 
Posted: 07 November 2018 03:03 PM   [ # 57 ]  
Private
Avatar
Total Posts:  18
Joined  2017-12-12

Trenutno ne pratim nijednu animu ili mangu. Nedavno sam odgledao devetu sezonu serije Smallville. Planiram da uskoro nabavim desetu. Ljudima je dosadilo da dolaze na ovaj forum zato sto nemaju vise o cemu da razgovaraju. Procitao sam na ovom sajtu imena scenariste i rezisera buduceg igranog filma Robotek. Ne mogu trenutno da se setim tih imena, ali cu pokusati ponovo da ih pronadjem. Mozda cu naleteti na jos neke detalje u vezi sa tim filmom, iako vise ne cekam da bude snimljen. Toliko ga odugovlace da vise nemam volju da cekam.

Profile
 
Posted: 14 November 2018 11:42 AM   [ # 58 ]  
Sergeant
Avatar
Total Posts:  844
Joined  2006-11-27

Ma kakav Robotech film. O tome se prica otkad sam ja na ovom forumu. Sta sad mogu da ponude? Pricalo se da se Leonardo Di Caprio radit na tom filmu al eto ispade nista od toga.

Slazem se. Ljudi su zaboravili na ovaj forum.

Ali eto nas dva dolazimo povremeno.

Profile
 
Posted: 17 February 2019 10:32 AM   [ # 59 ]  
Sergeant
Avatar
Total Posts:  844
Joined  2006-11-27

Ima li koga? Crni jesi ziv?

Preporucio bih remake starog anime, Dororo. Dororo je anime od najveceg mangasa svih vremena. Osamu Tezuka. Remake izgleda prilicno dobro. Ima jos toga dosta da se gleda ali nema se vremena da se sve to gleda.

Profile
 
Posted: 06 September 2019 03:08 PM   [ # 60 ]  
Private
Avatar
Total Posts:  18
Joined  2017-12-12

Edo, sta mislis ko bi pobedio u borbi izmedju terminatora i predatora? Treminator je onaj sto ga igra Svarceneger, a predator je onaj iz prvog dela. Postavicu to u WarZone.
Inace, cekam da izadje Terminator Dark Fate. Nadam se da ce biti dobar.

Profile
 
‹ First  < 2 3 4 5 > 
4 of 5